Keresés
Generic filters

Műszerész és villanyszerelő

A T-Szol Tatabányai Szolgáltató Zrt. munkatársat keres Műszerész és villanyszerelő munkakörökbe.

Feladatok:

  • Kazánházi, távfűtési és mérési rendszerek üzemeltetése, hibaelhárítása karbantartása.
  • Ipari kommunikációs rendszerhez kapcsolódó automatizálási feladatok támogatása.
  • Rendszerkomponensek cseréje, javítása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Műszaki rajz ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Informatikai eszközök és programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Folyamatirányító és felügyeleti rendszerek üzemetetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Távfűtési rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Legalább két év szakmai tapasztalat
  • További villamosipari és elektrotechnikai végzettség
  • Középfokú informatikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Általános munkarend, hétfőtől péntekig 06:00-14:20-ig
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Kiemelkedő cafeteria
  • Széleskörű juttatási rendszer: vállalati üdülő, kedvezményes kártya, hűségjutalom, teljesítményértékelés, családbarát juttatások

Munkavégzés helye:

  • T-Szol Zrt. szolgáltatási területe

A jelentkezők fényképes önéletrajzát – a pozíció megnevezésének feltüntetésével és a https://tszol.hu/download/83/adatvedelem/4020/hozzajarulo-nyilatkozat-oneletrajz-kezelesehez.pdf linken elérhető hozzájáruló nyilatkozat beküldésével – az allas@tszol.hu e-mail címre, vagy levélben a T-Szol Zrt., 2800 Tatabánya, Pf.: 104. postacímre várjuk.

Megszakítás