Keresés
Generic filters

Könyvelő

A T-Szol Tatabányai Szolgáltató Zrt. munkatársat keres Könyvelő munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása, folyószámla és főkönyv egyeztetése
  • Havi, negyedéves és éves zárások, pénzügyi jelentések elkészítése
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban
  • Bérfeladások ellenőrzése, könyvelése
  • Folyamatos jogszabálykövetés (pénzügy, számvitel)
  • Vegyes bizonylatok könyvelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2 év teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • MS Office – ismeret

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Adóügyi ismeretek

Amit kínálunk:

  • Napi 6, illetve 8 órás foglalkoztatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő cafetéria
  • Széleskörű juttatási rendszer: vállalati üdülő, kedvezményes kártya, hűségjutalom, teljesítményértékelés, családbarát juttatások
  • Továbbképzési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások

Munkavégzés helye:  T-Szol Zrt., 2800 Tatabánya, Győri út 23.

A jelentkezők fényképes önéletrajzát – a pozíció megnevezésének feltüntetésével és a https://tszol.hu/download/83/adatvedelem/4020/hozzajarulo-nyilatkozat-oneletrajz-kezelesehez.pdf linken elérhető hozzájáruló nyilatkozat beküldésével – az allas@tszol.hu e-mail címre, vagy levélben a T-Szol Zrt., 2800 Tatabánya, Pf.: 104. postacímre várjuk.

Ugrás a tartalomhoz