Keresés
Generic filters

IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI MÉRNÖK

A T-Szol Tatabányai Szolgáltató Zrt. munkatársat keres Irányítástechnikai mérnök munkakörbe egyműszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Távfelügyeleti rendszer programozása.
  • Kazánházi és távfűtési folyamatirányító rendszerek üzemeltetése, hibaelhárítása karbantartása.
  • Mérőeszközök távleolvasási rendszerének üzemeltetése, hibaelhárítása karbantartása.
  • Az irányítástechnikai és az ipari kommunikációs rendszerhez kapcsolódó automatizálási feladatok elvégzése.
  • Az irányítástechnikairendszer mérő, szabályzó és távvezérelt beavatkozó komponenseinek javítása, menedzselése.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki informatikus mérnök, villamos mérnök)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Informatikai eszközök (TCP/IP hálózat) és programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség, csapat munka
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Folyamatirányító és felügyeleti rendszerek üzemetetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Távfűtési szabályzó rendszerek üzemeltetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább két év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Általános munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Kiemelkedő cafeteria
  • Széleskörű juttatási rendszer: vállalati üdülő, kedvezményes kártya, hűségjutalom, teljesítményértékelés, családbarát juttatások
  • Továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • T-Szol Zrt. szolgáltatási területe

A jelentkezők fényképes önéletrajzát – a pozíció megnevezésének feltüntetésével és a https://tszol.hu/download/83/adatvedelem/4020/hozzajarulo-nyilatkozat-oneletrajz-kezelesehez.pdf linken elérhető hozzájáruló nyilatkozat beküldésével – az allas@tszol.hu e-mail címre, vagy levélben a T-Szol Zrt., 2800 Tatabánya, Pf.: 104. postacímre várjuk.

Ugrás a tartalomhoz