Állásajánlatok

A T-Szol Tatabányai Szolgáltató Zrt.

munkatársat keres

Fűtésszerelő/ vízvezeték-szerelő

munkakörbe

Feladatok:

  • Távhőszolgáltató hőközpontok, hőfogadók, távhővezetékek üzemeltetése, karbantartása, javítása
  • Távhővel ellátott fogyasztók épületgépészeti rendszereinek hibaelhárítása, javítása
  • Időnként diszpécseri feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás- vagy szakközépiskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Legalább két év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Hegesztési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali munkakezdéssel
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Folyamatos munkarend
  • Kiemelkedő cafetéria
  • Széles körű juttatási rendszer

Munkavégzés helye: Tatabánya, Baj

A jelentkezők fényképes önéletrajzát  – a pozíció megnevezésének feltüntetésével- az allas@tszol.hu e-mail címre, vagy levélben a T-Szol Zrt.  2800 Tatabánya, Pf.: 104. postacímre várjuk.

Határidő: folyamatos