Állásajánlatok

A T-Szol Tatabányai Szolgáltató Zrt.

munkatársat keres

HR asszisztens

munkakörbe

Feladatok:

  • Interjúk szervezése
  • Munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése
  • Részvétel a GDPR-ral kapcsolatos feladatokban
  • Új munkavállalók felvételéhez szükséges dokumentációk elkészítése
  • Egyszerűsített munkaszerződések előkészítése
  • Kapcsolattartás a Tatabányai Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályával

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Problémamegoldó és kreatív személyiség
  • Pontosság, határidők betartása

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Munka Törvénykönyvének ismerete

Tapasztalat:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali munkakezdéssel
  • Teljes ill. részmunkaidős foglalkoztatás
  • Kiemelkedő cafetéria
  • Sokrétű szociális és jóléti juttatás

Munkavégzés helye: T-Szol Zrt. székhelye

A jelentkezők fényképes önéletrajzát  – a munkakör megnevezésével és a bérigény  feltüntetésével- az  allas@tszol.hu e-mail címre.