Állásajánlatok

Diszpécser munkatársat keres a T-Szol Zrt.

Feladatok:

  • Gondoskodik a rendszereken bekövetkező hibák elhárításáról, ha szükséges elrendeli a helyszíni beavatkozást vagy továbbítja a feladatot az illetékes csoportvezetőnek
  • Fogadja a lakossági bejelentéseket, a szakmai vonatkozásúakról saját hatáskörben intézkedik
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri a távhőrendszer működését, ellenőrzi a megfelelő paraméterek meglétét, igény szerint elvégzi a szükséges beavatkozásokat
  • Részvétel a T-SZOL Zrt-hez tartozó társasházakkal kapcsolatos problémák kezelésében

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány, műszaki érdeklődési kör
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Fokozott pszichés terhelhetőség
  • Rátermettség

Előny:

  • Középfokú műszaki végzettség, épületgépész vagy fűtésszerelői végzettség
  • Legalább két év hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali munkakezdéssel
  • Stabil munkahely
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • 3 szakos, folyamatos munkarend
  • Cafetéria

Munkavégzés helye: T-Szol Zrt. működési területe

A jelentkezők fényképes önéletrajzát – a pozíció megnevezésének feltüntetésével- a  hr@tszol.hu e-mail címre, vagy levélben a T-Szol Zrt.  2800 Tatabánya, Pf.: 104. postacímre várjuk.

Határidő: folyamatos

Üzemviteli támogató munkatársat keres a T-Szol Zrt.

Feladatok:

  • Fogyasztói panaszok kivizsgálása
  • Épületek hidraulikus beszabályozása szekunder és primer oldalon
  • Új hőközpontok, épületek beüzemelés előtti átvizsgálása szolgáltatási szempontok alapján
  • Mérési adatszolgáltatás (pl. épületek korszerűsítéséhez)
  • Új építésű távvezetékek nyomáspróba ellenőrzése, jegyzőkönyvezése
  • Nyári tömörségvizsgálat lebonyolításánaktámogatása
  • Karbantartó csoport elméleti támogatása
  • Árajánlatok készítése

Elvárások:

  • Minimum technikusi végzettség épületgépész szakirányon
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Legalább három év szakmai tapasztalat
  • Távhőrendszer üzemeltetésben / karbantartásban szerzett  tapasztalat

  • Távoli lakhely esetén szállást biztosítunk
  • Kiemelkedő cafetéria
  • Sokrétű jóléti és szociális juttatás

A jelentkezők fényképes önéletrajzát  – a pozíció megnevezésének feltüntetésével- a  hr@tszol.hu e-mail címre, vagy levélben a T-Szol Zrt.  2800 Tatabánya, Pf.: 104. postacímre várjuk.